Chińskie Jadło ze swoim oryginalnym daszkiem wrosło już w krajobraz ulicy Sienkiewicza w naszym mieście. Od 1998 roku przyciąga wielbicieli orientalnych smaków. Na salony kultury wdarła się nasza niepowtarzalna „zupka chińska z Radomia”.

Zróżnicowanie kuchni chińskiej spowodowane jest rozciągłością i różnorodnością tego kraju. My wprowadzając smakowite i zdrowe chińskie dania do Radomia 15 lat temu nadaliśmy im nutkę lokalnego charakteru.

Chociaż podstawę smaku stanowią oryginalne przyprawy i dodatki chińskie (grzyby mun, bambus, sosy, pasty, makarony, papierki ryżowe) to bazą są zawsze świeże (nie mrożone) najlepszej jakości warzywa od lokalnych dostawców (marchew, kapusta, brokuł, papryka, por, szczypiorek, ogórek, kapusta pekińska). Dzięki specjalnemu przyrządzaniu nasze potrawy kuszą niepowtarzalnymi walorami  smakowymi.

W menu są potrawy z drobiu, dania z wieprzowiny, wołowiny, zupki,  dania rybne oraz wegetariańskie. Specjalnościami są sajgonki, chrupki z kurczaka z zaskakującym sosem czosnkowym oraz uwielbiany przez wszystkich  „kurczak piękny”.

Dania zawsze podawane są z ryżem i surówką, do wyboru  stopień ostrości (ostry, średnio-ostry, łagodny).

Codziennie w menu inne danie w extra cenie, wszystko po to aby zachęcić klientów do spróbowania każdej potrawy.

Na terenie Radomia istnieje możliwość zamówienia dań z dowozem. Dokładamy wszelkich starań aby jedzenie docierało zawsze ciepłe i najszybciej jak tylko jest to możliwe.
Zamówienia na dowóz: 48 36 333 66             Zapraszamy pn-pt: 1000-2100 sob: 1200-2030              Radom ul. Sienkiewicza 3